LevneLetenky.cz Vám nabízejí řešení:
Není důležité jen dobře přiletět a odletět, ale také si bezpečně zaparkovat svůj vůz v blízkosti letiště Praha a nestrachovat se o případné komplikace s dopravou na letiště Ruzyně či zpět.

 

Doprava a parkování - letiště Praha

 

LevneLetenky.cz a GO parking (první hlídané parkoviště na letišti Praha Ruzyně) pro Vás připravili možnost využití zvýhodněného parkování na letišti Praha.

Pro naše klienty nabízíme zakoupení parkovacího šeku, který Vám zajistí 10% slevu z cen parkovného na parkovišti nejblíže letišti Praha, vzdálenost 2,3 km od letiště Ruzyně.

  • provoz 24 hod. denně

  • okamžitý transfer k odletovým terminálům letiště Ruzyně klimatizovanými minibusy tam a zpět (cesta trvá běžně 3-5 min. – ve špičce max. 15 min.)

  • bezpečnost Vašeho vozu – nonstop kamerový systém, fyzická ostraha a pojištění

  • velmi jednoduchý dojezd a komfortní zázemí

Ceník parkovného naleznete zde, kde taky snadno zjistíte kolik ušetříte jen diky uplatnění našeho parkovacího šeku na parkovišti letiště Praha.

 

GO parking přímo sousedí s letištěm Václava Havla

.

Pojedete tedy stále směrem na letiště Václava Havla, Terminál 1 – Nonschengen, Terminál 2 – Schengen.
Přímo na sjezdu na letiště z rychlostní komunikace R7 (Praha – Kladno, Slaný, Chomutov) odbočíte vpravo (směrem na Přední Kopaninu), pokud jedete od Prahy, nebo vlevo, pokud jedete od Slaného. Vzdálenost areálu GO parking od sjezdu je zhruba 400 metrů.

Mapa:

Mapa okoli letiště Ruzyně

Interíérové dveře Vasco Doors Kvalitní podlahy Cestovní kufry Instalatéři Praha
Facebook